Po ukończeniu kursu podstawowego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat
Dodatkowe informacje: w przerwie dla Państwa dyspozycji będzie bufet w tym kawa, herbata, poczęstunek, dostępna jest mikrofalówka i czajnik elektryczny.
Co to jest metoda AKJ?
Metoda, która przywraca lub wspomaga samodzielność pacjenta z niedowładem bądź zaburzeniami koordynacji w czynnościach posługiwania się sztućcami.
Dla kogo jest kurs:
Pierwsza połowa kursu to:
Druga połowa kursu to
Główna część szkolenia:
opiera się o demonstrację video zastosowania AKJ u pacjentów i ich analizę. Uzupełnione jest to ćwiczeniami kursantów na specjalistycznych symulatorach, które pozwalają na praktyczną demonstrację działania aparatu AKJ.
Zapoznanie się z koncepcją AKJ oraz wykorzystanie jej wzorców i technik w celu usprawniania i usamodzielniania pacjentów mających ograniczenia na poziomach: aktywności dnia codziennego związanych z posługiwaniem się sztućcami podczas jedzenia oraz innych aktywności dnia codziennego związanych analogicznie z tym wzorcem ruchu.
Nabywane umiejętności
CZĘŚĆ I TEORETYCZNA
CZĘŚĆ II PRAKTYCZNA
mgr Michał Jania
Instruktor prowadzący kurs AKJ.
Fizjoterapeuta, rehabilitant. Właściciel Neurokinesis.
Instruktor prowadzący jest twórcą aparatu AKJ i metody AKJ. Jesteśmy pierwszą w Polsce i zarówno na świecie placówką prowadzącą szkolenia z Aparatem Kompensującym Jedzenie (AKJ). Jest to potwierdzone badaniem patentowym przeprowadzonym przez Urząd Patentowy RP.
1 etap metody AKJ – ruch w kinematycznym łańcuchu zamkniętym z oporem
2 etap metody AKJ – ruch w kinematycznym łańcuchu zamkniętym
3 etap metody AKJ – ruch w kinematycznym łańcuchu zamkniętym otwartym z rączką AKJ
4 etap metody AKJ – ruch w kinematycznym łańcuchu otwartym z samym widelcem
ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ
ZAPYTAJ O TERMIN WIZYTY
Informacje